[code:1][/code:1]

Friday, April 07, 2006

بارش باران، آبگرفتگی و سرمای هوا در مناطق زلزله زده

درحالی که زمین لرزه های پی در پی باعث شده تا شهروندان بروجردی و دورودی بعد از یک هفته هنوز در چادرها بمانند بارندگی های شدید و کاهش دما باعث کندی امداد رسانی به زلزله زدگان و ایجاد مشکلات فراوان برای مردم شده استکاهش 8 درجه ای هوا در بروجرد


مسئول اداره هواشناسی بروجرد گفت: دمای هوا دراین شهر نسبت به روز گذشته در همین ساعت هشت درجه کاهش یافته است .بهروز امیری افزود: هم اکنون دمای هوا در این شهر 9 درجه بالای صفر است .وی میزان بارندگی در بروجرد را در هفته جاری حدود 18 و نیم میلیمتر عنوان کرد و ادامه داد: هم اکنون بارندگی به صورت رگبار در بروجرد ادامه دارد و رطوبت نسبی هوا در این شهر 65 درصد است.وی میزان سرعت وزش باد در بروجرد را 180 درجه و 10 متر بر ثانیه اعلا‌م کرد و افزود: پیش بینی می‌شود آسمان بروجرد در 24 ساعت آینده ابری همراه با بارش باران به صورت رگبار باشد.امیری یادآور شد: همچنین با ادامه بارندگی در این شهر احتمال بروز آبگرفتگی در مناطق حاشیه شهر وجود دارد .


آبگرفتگی در معابر شهر بروجرد


بارش شديد باران كه از صبح پنجشنبه در بروجرد آغاز شده است باعث آب گرفتگي معابر و وارد شدن آب به برخي منازل اين شهر شد. بارش باران مشكلاتي را نيز براي شهروندان زلزله زده اين شهرستان ايجاد كرده و چادرهايي كه براي اسكان موقت اين افراد در معابر و پاركهاي شهر نصب شده دچار آسيب شده‌اند. براين اساس بسياري از زلزله زدگان چادرها را ترك كرده و در داخل خودرو هاي خود و يا در زير نايلونهايي كه براي پوشش چادرها تهيه كرده‌اند، بسر مي برند. مسوول اداره هواشناسي بروجرد گفت: از صبح امروز تاكنون ميزان بارندگي دراين شهر ‪ ۹‬ميليمتر بوده است. "بهروز اميري" افزود: هم اكنون رطوبت نسبي در اين منطقه ‪ ۹۷‬درصد و دماي هوا هشت درجه بالاي صفر است. وي اضافه كرد: پيش بيني مي‌شود بارش باران به صورت رگبار تا عصر جمعه در بروجرد ادامه داشته باشد.

1 Comments:

At 4/08/2006, Anonymous Andisheh Aazaad said...

امیدوارم هرچه زودتر این مردم نجیب و بافرهنگ سر و سامان بگیرند
از ما جز نوشتن از این راه دور چه بر می آید ؟ شرمنده ایم.....

 

Post a Comment

Links to this post:

Create a Link

<< Home